Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP All-in-One 24-dp1019nh (43H92EA)

49990.00 ден.
€ 814.83

Сериски број: 43H92EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Спецификација
 Процесор  Intel®Core™ i7-1165G7 (up to 4.7GHz Intel® Turbo Boost, 12MB L3 cache, 4 cores)
 RAM Меморија  16GB DDR4 3200MHz (2x8GB)
 Графичка картица  Intel® Iris® Xᵉ Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  23.8" diagonal FHD LCD anti-glare WLED-backlit (1920 x 1080)
 Мрежна карта  Integrated 10/100/1000 GbE LAN
 Безжични уред  Realtek 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 combo
 Тастатура  HP USB White Wired Keyboard, HP USB White Wired Mouse
 Надворешни портови  4xUSB; 1 audio headphone jack; 1 microphone in; 1 audio line out; 1 power connector; 1 RJ-45; card reader; HDMI
 Димензии  540 x 204 x 41 mm
 Тежина  7.71  kg
 Безбедност
 Kensington MicroSaver lock slot
 Напојување  90W Power Adapter
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Free DOS
 Спецификација од производителот  Комплетна спецификација
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G5 (4CZ61EA)

27390.00 ден./€ 446.45
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G4 Microtower PC (123...

28490.00 ден./€ 464.38
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G4 Microtower PC (123...

23990.00 ден./€ 391.04
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.