Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP 27fwa FHD Monitor (356D5AA)

11990.00 ден.
€ 195.44

Сериски број: 3KS60AA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Дијагонала  27" - 68,60см
 Резолуција  FHD 1920 х 1080; Anti-glare
 Контраст  1000:1 static
 Агол на видливост  178° 
 Влезен сигнал  2 HDMI 1.4; 1 VGA; Dual Speakers (2W per channel)
 Димензии  608 x 34 x 356 mm
 Тежина  3.2  kg
 Боја на производот  Бела
 Напојување  Internal 23W max
Гаранција
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Pro Tower 290 G9 (6B2X9EA...

42990.00 ден./€ 700.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP All-in-One 27-cb0021na (6...

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G4 Microtower PC (123...

28490.00 ден./€ 464.38
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.