Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP Pro Tower 290 G9 (6B2X9EA)

44990.00 ден.
€ 733.33

Сериски број: 6B2X9EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i7-12700 (up to 4.90GHz Intel Turbo Boost, 25MB L3cache, 12 cores)
 RAM Меморија  16GB DDR4 RAM 2933MHz (1x16GB)
 Графичка картица  Intel® UHD Graphics 770
 Видео меморија  /
 Хард диск  512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  /
 Мрежна карта  LAN Integrated 10/100/1000M GbE
 Безжични уреди  Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 combo
 Тастатура  HP USB Wired Keyboard; HP USB Wired Optical Mouse
 Надворешни / Внатрешни портови  Напред1headphone/microphone4x SuperSpeed USB 5Gbps;
 Назад1x line output; 1x line input; 1x VGA; 1x HDMI; 1x power connector; 1x RJ-45; 4x USB 2.0;
 Внатрешни2 x M.2; 1 x PCIe 3 x1; 1 x PCIe 4 x16
 Димензии  155 x 303 x 337 мм
 Тежина  4,7kg
 Безбедност  Lock slot, Integrated accessories cable lock, Trusted Platform Module (TPM) 2.0
 Напојување  180W
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Free DOS 2.0
 Спецификација од производителот  Комплетна спецификација
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G4 Microtower PC (23H...

37990.00 ден./€ 619.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP All-in-One 24-cb0003nh (6...

42990.00 ден./€ 700.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.