Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP EliteBook 850 G8 (2Y2R6EA)

72990.00 ден.
€ 1189.73

Сериски број: 2Y2R6EA_I

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i7-1165G7 (upto 4.7GHz Intel® Turbo Boost, 12MB L3cache, 4 cores)
 RAM Меморија  16GB DDR4 3200 (1x16GB, 2xSODIMM) 
 Графичка картица  Intel® Iris® Xᵉ Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  512GB PCIe® NVMe™ SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
 Мрежна карта  /
 Безжични уреди  Intel® AX201 Wi-Fi 6 (2x2) and Bluetooth® 5 combo, non-vPro®
 Тастатура  HP Premium Keyboard – spill-resistant, backlit keyboard with numeric keypad
 Надворешни портови  2 Thunderbolt™ 4 with USB4 Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging); 1 Stereo headphone/microphone combo jack; 1 HDMI 2.0b; 1 AC power
 Димензии  356 x 233 x 19 mm
 Тежина  1,68 kg
 Безбедност  Absolute persistence module, HP DriveLock and Automatic DriveLock
 Напојување  HP 65W USB Type-C™ adapter, 3-cell 56WHr Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Windows 10 Professional 64-bit
 Боја  Silver
 Гаранција  3 години

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 250 G7 (197P1EA)

21990.00 ден./€ 358.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 255 G8 (2W1D4EA)

16490.00 ден./€ 268.79
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.