Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP ProBook 450 G9 (6S6Y9EA)

51990.00 ден.
€ 847.43

Сериски број: 6S6Y9EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i5-1235U (4.4GHz Intel® Turbo Boost, 12MB L3cache, 10 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 3200MHz (1x8GB, 2xSODIMM) 
 Графичка картица  Intel® Iris® Xᵉ Graphics
 Видео меморија  NVIDIA® GeForce® MX570 (2GB DDR6 dedicated)
 Хард диск  512GB PCIe® NVMe™ SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6", FHD (1920 x 1080), IPS, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
 Мрежна карта  Gigabit Ethernet 10/100/1000
 Безжични уреди  Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) and Bluetooth® 5.2 (supports Gigabit data rate)
 Тастатура  HP Premium Keyboard: spill-resistant, backlit keyboard with numeric keypad
 Надворешни портови  3 SuperSpeed ​​USB Type-A 5 Gbps data transfer rate (1 charge, 1 power); 1 SuperSpeed ​​USB Type-C® 10 Gbps data transfer rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1); 1 headphone/microphone combo; 1 AC power supply;1 RJ-45; 1 HDMI 2.1b
 Димензии  359 x 233 x 19 mm
 Тежина  1,74 kg
 Безбедност  Absolute persistence module, HP DriveLock and Automatic DriveLock
 Напојување  HP 65W USB Type-C Adapter, 3-cell 51WHr Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS
 Боја  Pike silver aluminum
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP EliteBook 850 G8 (401F0EA...

67990.00 ден./€ 1108.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

49990.00 ден./€ 814.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.