Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 250 G7 (197P1EA)

21990.00 ден.
€ 358.44

Сериски број: 197P1EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i3-1005G1 (1.60GHz up to 3.90GHz, 6MB, 4 cores)
 RAM Меморија  4GB DDR4 2666MHz (1x4GB)
 Графичка картица  Intel UHD Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" FHD (1920 x 1080), anti-glare, 220 nits, 45% NTSC
 Мрежна карта  Integrated 10/100/1000 GbE NIC
 Безжични уреди  Realtek RTL8821CE 802.11a/b/g/n/ac (1x1) Wi-Fi® and Bluetooth® 4.2 combo
 Тастатура  Full-size island-style keyboard with numeric keypad
 Надворешни портови  2 USB 3.1 Gen 1; 1 USB 2.0; 1 HDMI 1.4b; 1 RJ-45; 1 headphone/microphone combo; 1 AC power; 1 multi-format digital media reader
 Димензии  376 x 246 x 22 mm
 Тежина  1,78 kg
 Безбедност  Power-on password, Accepts 3rd party security lock devices, Kensington
 MicroSaver lock slot 
 Напојување  45W AC Adapter, 3-cell, 41WH Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Free DOS
 Дополнителен софтвер
 /
 Гаранција  Стандардно 1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP EliteBook 850 G8 (2Y2R6EA...

72990.00 ден./€ 1189.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 255 G8 (2W1D4EA)

16490.00 ден./€ 268.79
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.