Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP ENVY x360 15-ed1047nn (350K6EA)

57990.00 ден.
€ 945.23

Сериски број: 350K6EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 С

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i5-1135G7 (upto 4.2GHz Intel® Turbo Boost, 8MB L3cache, 4 cores)
 RAM Меморија  12GB DDR4 3200 SDRAM (1x8GB; 1x4GB) 
 Графичка картица  Intel® Iris® Xᵉ Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  512GB PCIe® NVMe™ SSD TLC
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" FHD (1920 x 1080), multitouch-enabled, IPS, edge-to-edge glass, micro-edge, 250 nits, 45% NTSC
 Мрежна карта  /
 Безжични уреди  Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2x2) and Bluetooth® 5 combo (Supporting Gigabit data rate)
 Тастатура  Full-size, backlit, natural silver keyboard with numeric keypad
 Надворешни портови  1 SuperSpeed USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); 1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge); 1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 HDMI 2.0; 1 AC smart pin; 1 headphone/microphone combo 1 microSD media card reader
 Димензии  358 x 230 x 19 mm
 Тежина  1,92 kg
 Безбедност  Absolute persistence module, HP DriveLock and Automatic DriveLock
 Напојување  HP 65W AC adapter, 3-cell 51WHr Lithium-Ion Polymer Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Windows 10 Home 64-bit Plus – free upgrade to Windows 11 when available
 Боја  Natural silver
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP EliteBook 850 G8 (401F0EA...

67990.00 ден./€ 1108.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G9 (6S6Y9EA)

51990.00 ден./€ 847.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

49990.00 ден./€ 814.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.