Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP 125A/131A/128А Set Compatible Toner Cartridge

3990.00 ден.
€ 65.04

Сериски број: HP125A

Количина: пар.

Бренд: Premium

Категорија: Потрошен материјал

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Цена по боја - 1.000 денари
 

Капацитет: 1.500 страни црна / 1.300 страни колор по боја
- Црна, Цијан, Магента, Жолта

- CB540/541/542/543A
- CF210/211/212/213A
- CE320/321/322/323A
 

Компатибилни за следниве модели:

 

HP Color LaserJet CP1515n
HP Color LaserJet CP1215
HP Color LaserJet CM1312 
HP LaserJet Pro 200 color M251nw
HP LaserJet Pro 200 color M276nw
HP LaserJet Pro CP1525 series
HP LaserJet Pro CM1415 series

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 11 Cyan Printhead

3799.00 ден./€ 61.92
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 10 Black Ink Cartridge

4199.00 ден./€ 68.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 35A Black LaserJet Toner ...

3790.00 ден./€ 61.78
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.