Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP Original Keyboard - Pavilion dv6

2999.00 ден.
€ 48.88

Сериски број: dv6

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Разно

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

HP Оригинална тастатура за:
 
HP Pavilion dv6-1000

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Color LaserJet Pro MFP M2...

12990.00 ден./€ 211.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Support Pack 1

1199.00 ден./€ 19.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Екран за лаптоп 15.6"...

4990.00 ден./€ 81.34
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.