Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP LaserJet M111w Printer

4890.00 ден.
€ 79.71

Сериски број: 7MD68A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Принтери

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Принтер Скенер Копир Факс
ДА / / /

 

 Спецификација
 Брзина на печатење  до 20/А4 страни во минута
 Технологија на печатење  Ласерски (Црно-бело)
 Потребно време за прва страна  8.4 секунди 
 Макс. резолуција на печатење  до 600 х 600 x 1 dpi
 Предвиден број на стр. месечно  од 100 до 1.000 страни, максмимум 8.000 страни
 Меморија  32MB
 Брзина на процесор  500 MHz
 Оперативни системи  Microsoft® Windows® 10, 7: 32-bit or 64-bit, 2 GB available hard disk space, Internet connection, Microsoft® Internet Explorer. Apple® macOS Mojave (v10.14) macOS Catalina (v10.15) macOS 10.16; macOS Big Sur (v11.0)
 Потрошен материјал  HP Original 150AHP Compatible 150A
Информација за хартија
 Фиоки за хартија  1 х 150 листа
 Излезна фиока за хартија  1 х 100 листа
 Поддржани формати   A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс)  мануелен
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци  Hi-Speed USB 2.0, 2.4GHz Wireless 802.11b/g/n with Bluetooth®️ low energy
 Опционални приклучоци  компатибилен со HP Jetdirect print servers: HP Jetdirect ew2500 802.11b/g Wireless Print Server J8021A
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија  од 65гр. до 120гр/м2
 Димензии на производот  346 x 360 x 280mm
 Тежина на производот  3,8 kg 
 Содржина на пакувањето:  Принтер, тонер кертриџ за 500 страници, струен кабел, флаер за инсталација, USB кабел
 Гаранција на уредот:  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T230 24-in Prin...

42990.00 ден./€ 700.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet M111a Printer

4190.00 ден./€ 68.3
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T1700 44-in Pri...

214990.00 ден./€ 3504.32
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.