Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Нов
HP PageWide Color MFP 774dn

HP PageWide Color MFP 774dn

A3 Принтер, скенер, копир.

- XL кертриџи до 20.000 страни.
- Брзина на печатење: до 55 стр/мин
- Дуплекс

149990.00 ден./€ 2444.82
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP DesignJet T650 36-in Printer (5HB10A)

HP DesignJet T650 36-in Printer (5HB10A)

Инкџет принтер

Брзина на печатење: 25 сек/ A1 формат
Технологија: Инкџет (колор)
Резолуција: 2400 x 1200

115990.00 ден./€ 1890.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP DesignJet T630 36-in Printer (5HB11A)

HP DesignJet T630 36-in Printer (5HB11A)

Инкџет принтер

Брзина на печатење: 30 сек/ A1 формат
Технологија: Инкџет (колор)
Резолуција: 2400 x 1200

105990.00 ден./€ 1727.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP EliteBook 850 G8 (358S2EA)

HP EliteBook 850 G8 (358S2EA)

Достапен на 20.05.2022

- Intel® Core™ i7-1165G7
- РАМ Меморија: 32GB
- Хард диск: 1TB NVMe SSD
- Windows 10 Professional 64-bit

94990.00 ден./€ 1548.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Spectre x360 14-ea0030nn (3B1M4EA)

HP Spectre x360 14-ea0030nn (3B1M4EA)

- Intel® Core™ i7-1165G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB NVMe SSD
- Windows 10 Home 64-bit

89990.00 ден./€ 1466.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP EliteBook 850 G8 (2Y2Q5EA)

HP EliteBook 850 G8 (2Y2Q5EA)

Достапен на 20.05.2022

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB NVMe SSD
- Windows 10 Professional 64-bit

76490.00 ден./€ 1246.78
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
Victus by HP 16-d0068nia (58Q69EA)

Victus by HP 16-d0068nia (58Q69EA)

- Intel® Core™ i7-11800H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- GeForce® RTX 3050 Ti

75490.00 ден./€ 1230.48
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ENVY x360 15-ed1005nn (3B1Q0EA)

HP ENVY x360 15-ed1005nn (3B1Q0EA)

- Intel® Core™ i7-1135G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB NVMe SSD
- Windows 10 Home 64-bit

67990.00 ден./€ 1108.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
Victus by HP 16-d0069nia (58Q70EA)

Victus by HP 16-d0069nia (58Q70EA)

- Intel® Core™ i5-11400H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- GeForce® RTX 3050 Ti

67490.00 ден./€ 1100.08
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.