Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2 3
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP Laptop 15s-eq2010nia (48M42EA)

HP Laptop 15s-eq2010nia (48M42EA)

- AMD Ryzen™ 3 5300U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

21990.00 ден./€ 358.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15-dw3137nia (48M22EA)

HP Laptop 15-dw3137nia (48M22EA)

- Intel® Core™ i3-1115G4
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® UHD Graphics

22990.00 ден./€ 374.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15-dw3136nia (48M21EA)

HP Laptop 15-dw3136nia (48M21EA)

- Intel® Core™ i3-1125G4
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® UHD Graphics

24990.00 ден./€ 407.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Pavilion 15-eh1000nia (48M30EA)

HP Pavilion 15-eh1000nia (48M30EA)

- AMD Ryzen™ 5 5500U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

27990.00 ден./€ 456.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15-dw3138nia (48M23EA)

HP Laptop 15-dw3138nia (48M23EA)

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

29990.00 ден./€ 488.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15-dw3140nia (48M25EA)

HP Laptop 15-dw3140nia (48M25EA)

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

29990.00 ден./€ 488.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G8 (27J88EA)

HP 250 G8 (27J88EA)

- Intel® Core™ i3-1005G1
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Windows 10 Professional

32690.00 ден./€ 532.84
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Pavilion 15-eg0611nia (58Q54EA)

HP Pavilion 15-eg0611nia (58Q54EA)

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

34990.00 ден./€ 570.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 455 G8 (3A5H5EA)

HP ProBook 455 G8 (3A5H5EA)

- AMD Ryzen 5 5600U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- AMD Radeon™ Graphics

38990.00 ден./€ 635.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.