Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2 3 4
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP Spectre x360 14-ea0030nn (3B1M4EA)

HP Spectre x360 14-ea0030nn (3B1M4EA)

- Intel® Core™ i7-1165G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB NVMe SSD
- Windows 10 Home 64-bit

88990.00 ден./€ 1450.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
Victus by HP 16-d1022nia (6W1Z8EA)

Victus by HP 16-d1022nia (6W1Z8EA)

- Intel® Core™ i7-12700H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- NVIDIA® GeForce RTX™ 3060

78990.00 ден./€ 1287.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP EliteBook 840 Aero G8 (3G2J8EA)

HP EliteBook 840 Aero G8 (3G2J8EA)

- Intel® Core™ i7-1165G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB NVMe SSD
- Windows 10 Professional 64-bit

75990.00 ден./€ 1238.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
Victus by HP 15-fa1039nia (802S5EA)

Victus by HP 15-fa1039nia (802S5EA)

- Intel® Core™ i7-13700H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- NVIDIA® GeForce RTX™ 4050

74990.00 ден./€ 1222.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 450 G9 (6A1T9EA)

HP ProBook 450 G9 (6A1T9EA)

- Intel® Core™ i7-1255U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Windows 11 Professional

63490.00 ден./€ 1034.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 450 G9 (6S6Y7EA)

HP ProBook 450 G9 (6S6Y7EA)

- Intel® Core™ i7-1260P
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB М.2 SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

61490.00 ден./€ 1002.28
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ENVY 13-ba1065nn (4N947EA)

HP ENVY 13-ba1065nn (4N947EA)

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB NVMe SSD
- Windows 10 Home 64-bit

58490.00 ден./€ 953.38
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Pavilion 15-eg2189nia (797A9EA)

HP Pavilion 15-eg2189nia (797A9EA)

- Intel® Core™ i7-1255G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- NVIDIA® GeForce® MX550

57490.00 ден./€ 937.08
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 450 G9 (6F1X3EA)

HP ProBook 450 G9 (6F1X3EA)

- Intel® Core™ i7-1255U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

56990.00 ден./€ 928.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.