Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

Нов
HP Pavilion 15-eg2189nia (797A9EA)

HP Pavilion 15-eg2189nia (797A9EA)

- Intel® Core™ i7-1255G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- NVIDIA® GeForce® MX550

58490.00 ден./€ 953.38
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Pavilion 15-eg2188nia (797A8EA)

HP Pavilion 15-eg2188nia (797A8EA)

- Intel® Core™ i5-1235G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- NVIDIA® GeForce® MX550

43990.00 ден./€ 717.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Pavilion 15-eh1000nia (48M30EA)

HP Pavilion 15-eh1000nia (48M30EA)

- AMD Ryzen™ 5 5500U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

27990.00 ден./€ 456.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.