Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP 255 G9 (6A1A5EA)

HP 255 G9 (6A1A5EA)

- AMD Ryzen™ 5 5625U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

30990.00 ден./€ 505.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G8 (27J88EA)

HP 250 G8 (27J88EA)

- Intel® Core™ i3-1005G1
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Windows 10 Professional

32490.00 ден./€ 529.58
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 255 G9 (6F293EA)

HP 255 G9 (6F293EA)

- AMD Ryzen™ 3 5425U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

27490.00 ден./€ 448.08
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.