Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
OMEN Laptop 15-en0011nia (40K87EA)

OMEN Laptop 15-en0011nia (40K87EA)

- AMD Ryzen™ 5 4600H
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- GeForce® GTX 1650 Ti

64990.00 ден./€ 1059.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN by HP Citadel Gaming Chair

OMEN by HP Citadel Gaming Chair

- OMEN Гејминг столица
- Боја: Црна и црвена
- Димензии: мин. 143 x 62 x 59 cm
- Тежина: 30 кг

22490.00 ден./€ 366.59
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.