Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
Нов
HP Laptop 15s-eq2002nia (48M36EA)

HP Laptop 15s-eq2002nia (48M36EA)

- AMD Ryzen™ 5 5500U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

27990.00 ден./€ 456.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.