Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
Нов
Victus by HP 16-d0069nia (58Q70EA)

Victus by HP 16-d0069nia (58Q70EA)

- Intel® Core™ i5-11400H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- GeForce® RTX 3050 Ti

67490.00 ден./€ 1100.08
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
Victus by HP 16-d0068nia (58Q69EA)

Victus by HP 16-d0068nia (58Q69EA)

- Intel® Core™ i7-11800H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- GeForce® RTX 3050 Ti

75490.00 ден./€ 1230.48
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.