Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP LaserJet Managed E50145dn

Download Pdf
29990.00 ден.
€ 488.83

Сериски број: 1PU51A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Принтери

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

ПОБАРАЈ ПОНУДА

Принтер Скенер Копир Факс
ДА / / /

 

 Спецификација
 Брзина на печатење  до 43 ppm (default) ; до 50 ppm (HP High Speed) 
 Технологија на печатење  Ласерски (Црно-бело)
 Потребно време за прва страна  5.9  секунди 
 Макс. резолуција на печатење  1200 х 1200
 Предвиден број на стр. месечно  од 2.000 до 15.000 страни (150.000 страни)
 Меморија  512MB
 Брзина на процесор  1.2 GHz
 Оперативни системи  Windows Client OS (32/64 bit), Win10, Win8.1, Win 8 Basic, Win8 Pro, Win8 Enterprise, Win8 Enterprise N, Win7 Starter Edition SP1, UPD Win7 Ultimate, Mobile OS, iOS, Android, Mac, Apple® macOS Sierra v10.12, Apple® macOS High Sierra v10.13, Apple® macOS Mojave v10.14
 Потрошен материјал  HP Managed Toner Cartridge E52645c (23.000 pages)
 Фиоки за хартија  1 х 550 листа; 100 листа мануелна фиока
 Излезна фиока за хартија  1 х 250 листа
 Поддржани формати  A4, A5, A6, RA4, B5 (JIS), B6 (JIS), 10 x 15 cm, Oficio (216 x 340), 16K, postcards (JIS single and double), envelopes (B5, C5, C6, DL)
 Двострано печатење (дуплекс)  Стандардно (автоматски)
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци  2 Hi-Speed USB 2.0 Host; 1 Hi-Speed USB 2.0 Device; 1 Gigabit Ethernet 10/100/1000T network
 Опционални приклучоци  /
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија  од 60гр. до 220 гр/м2
 Димензии на производот  max 418 x 639 x 326 mm
 Тежина на производот  11,5 кг 
 Содржина на пакувањето:  Принтер, стартен тонер кертриџ за 5.000 страни, струен кабел, USB кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација

 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T230 24-in Prin...

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet M111a Printer

5590.00 ден./€ 91.12
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T650 36-in Prin...

115990.00 ден./€ 1890.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.