Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP Laptop 15-fc0039nia (88X06EA)

HP Laptop 15-fc0039nia (88X06EA)

- AMD Ryzen™ 5 7520U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- AMD Radeon™ Graphics

27490.00 ден./€ 448.08
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15-fc0041nia (88X08EA)

HP Laptop 15-fc0041nia (88X08EA)

- AMD Ryzen™ 5 7520U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- AMD Radeon™ Graphics

25990.00 ден./€ 423.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 14s-dq5163nia (802S3EA)

HP Laptop 14s-dq5163nia (802S3EA)

- Intel® Core™ i3-1215U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ graphics

21990.00 ден./€ 358.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15-fc0047nia (8C9Q4EA)

HP Laptop 15-fc0047nia (8C9Q4EA)

- AMD Ryzen™ 7 7730U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- AMD Radeon™ Graphics

36490.00 ден./€ 594.78
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15-fc0040nia (88X07EA)

HP Laptop 15-fc0040nia (88X07EA)

- AMD Ryzen™ 5 7520U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- AMD Radeon™ Graphics

30490.00 ден./€ 496.98
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.