Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP USB-C Travel Hub G2

HP USB-C Travel Hub G2

USB-C Travel Hub

- USB 3.0, HDMI, VGA

3490.00 ден./€ 56.89
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP MPP 1.51 Pen

HP MPP 1.51 Pen

HP пенкало

- Compatible with PCs with Microsoft Pen Protocol (MPP) supported devices
- АААА Battery
- 18 gr

1990.00 ден./€ 32.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Wireless Rechargeable USI Pen

HP Wireless Rechargeable USI Pen

HP пенкало

- Works with HP Chromebook x2 11
- Wireless NFC charging
- 20 days of battery life
- 24 gr

3790.00 ден./€ 61.78
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP LaserJet 550-sheet Feeder Tray

HP LaserJet 550-sheet Feeder Tray

HP дополнителна фиока за 550 листа

9790.00 ден./€ 159.58
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP USB-C Dock G5

HP USB-C Dock G5

USB-C Dock

- USB 3.0, DisplayPort™, RJ45, HDMI

8990.00 ден./€ 146.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.