Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
SSD OSCOO 120GB M.2 NVMe

SSD OSCOO 120GB M.2 NVMe

SSD диск M.2 NVMe
- 120GB

1590.00 ден./€ 25.92
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Екстерен Хард Диск 500GB USB 3.0

Екстерен Хард Диск 500GB USB 3.0

- Western Digital (blue) SATA 6Gb/s

1990.00 ден./€ 32.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SAMSUNG 980 NVMe SSD 500GB

SAMSUNG 980 NVMe SSD 500GB

SSD диск PCIe® 3.0 NVMe® SSD 500GB

- M.2 2280 Form Factor
- 3,100/2,600MB/s read/write speed

6490.00 ден./€ 105.79
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SSD OSCOO 512GB

SSD OSCOO 512GB

SSD диск SATA III
- 512GB
- 2.5"

3290.00 ден./€ 53.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SAMSUNG 980 NVMe SSD 1TB

SAMSUNG 980 NVMe SSD 1TB

SSD диск PCIe® 3.0 NVMe® SSD 1TB

- M.2 2280 Form Factor
- 3,100/2,600MB/s read/write speed

9490.00 ден./€ 154.69
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SSD OSCOO 1TB M.2 NVMe

SSD OSCOO 1TB M.2 NVMe

SSD диск M.2 NVMe
- 1TB

8190.00 ден./€ 133.5
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.