Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

Нов
HP EliteBook 865 G10 (818H8EA)

HP EliteBook 865 G10 (818H8EA)

- AMD Ryzen™ 7 PRO 7840U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 11 Professional

70990.00 ден./€ 1157.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP EliteBook 650 G10 (8X909ES)

HP EliteBook 650 G10 (8X909ES)

- Intel® Core™ i5-1335U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Intel® UHD Graphics

47990.00 ден./€ 782.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.