Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP Pavilion All-in-One 27-ca0008na (6A2X8EA)

HP Pavilion All-in-One 27-ca0008na (6A2X8EA)

- AMD Ryzen™ 7 5700U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 11 Home 64-bit

61990.00 ден./€ 1010.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP All-in-One 27-cb0006nh (660H9EA)

HP All-in-One 27-cb0006nh (660H9EA)

- AMD Ryzen™ 7 5700U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- AMD Radeon graphics

52990.00 ден./€ 863.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProOne 440 G6 All-In-One (294T9EA)

HP ProOne 440 G6 All-In-One (294T9EA)

- Intel® Core™ i3-10100T
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel HD Graphics 630

30490.00 ден./€ 496.98
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP All-in-One 24-cb0005nh (660H7EA)

HP All-in-One 24-cb0005nh (660H7EA)

- AMD Ryzen™ 5 5500U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

35490.00 ден./€ 578.48
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP All-in-One 27-cb0021na (6A2X9EA)

HP All-in-One 27-cb0021na (6A2X9EA)

- AMD Ryzen™ 5 5500U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 11 Plus 64-bit

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP All-in-One 24-cb0003nh (660H5EA)

HP All-in-One 24-cb0003nh (660H5EA)

- AMD Ryzen™ 7 5700U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- AMD Radeon graphics

42990.00 ден./€ 700.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.