Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
HP 25x Display

HP 25x Display

- Монитор 24,5" - 144Hz
- Резолуција 1920 x 1200
- Пиксел: 0.283 mm

13490.00 ден./€ 219.89
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP All-in-One 27-dp1022nh (43H97EA)

HP All-in-One 27-dp1022nh (43H97EA)

- AMD Ryzen™ 7 4700U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

49990.00 ден./€ 814.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP EliteDisplay E202

HP EliteDisplay E202

- HP монитор 20"
- IPS LCD
- 1600 x 900

7490.00 ден./€ 122.09
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP All-in-One 24-df1087nh (43H90EA)

HP All-in-One 24-df1087nh (43H90EA)

На залиха од 08.10.2021

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

36990.00 ден./€ 602.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Pavilion Desktop PC TP01-1000nh (489S8EA)

HP Pavilion Desktop PC TP01-1000nh (489S8EA)

- AMD Ryzen™ 7 4700G
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon Graphics

29990.00 ден./€ 488.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN by HP 27 Quad-HD

OMEN by HP 27 Quad-HD

- Монитор 27" 165Hz
- Резолуција 2560 x 1440
- Пиксел: 0.233 mm

34490.00 ден./€ 562.18
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 27xq Display

HP 27xq Display

- Монитор 27" 144Hz
- Резолуција 2560 x 1440
- Пиксел: 0.233 mm

18990.00 ден./€ 309.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP V24i FHD Monitor

HP V24i FHD Monitor

- 23.8" IPS Монитор
- Резолуција: 1920 x 1080
- Пиксел: 0.274 mm

7290.00 ден./€ 118.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP All-in-One 24-df1086nh (43H89EA)

HP All-in-One 24-df1086nh (43H89EA)

На залиха од 04.10.2021

- Intel® Core™ i3-1115G4
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

31990.00 ден./€ 521.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.