Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP 290 G4 Microtower PC (123P1EA)

HP 290 G4 Microtower PC (123P1EA)

- Intel® Core™ i5-10500U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® HD Graphics 630

28490.00 ден./€ 464.38
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Pro Tower 290 G9 (6B2X9EA)

HP Pro Tower 290 G9 (6B2X9EA)

- Intel® Core™ i7-12700
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® UHD Graphics 770

42990.00 ден./€ 700.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Pro Tower 290 G9 (6B2X6EA)

HP Pro Tower 290 G9 (6B2X6EA)

- Intel® Core™ i5-12400
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® UHD Graphics 770

31990.00 ден./€ 521.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Pro Tower 290 G9 (6B2S8EA)

HP Pro Tower 290 G9 (6B2S8EA)

- Intel® Core™ i3-12100
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® UHD Graphics 770

25990.00 ден./€ 423.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 290 G4 Microtower PC (23H44EA)

HP 290 G4 Microtower PC (23H44EA)

- Intel® Core™ i7-10700U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® HD Graphics 630

37990.00 ден./€ 619.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.