Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2
Нов
HP Pavilion Gaming 15-ec2000nia (48M28EA)

HP Pavilion Gaming 15-ec2000nia (48M28EA)

Дата на пристигање 21.01.2022 година

- AMD Ryzen™ 5 5600H
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- NVIDIA® GeForce® GTX 1650

40990.00 ден./€ 668.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Notebook 15 (133W0EU)

HP Notebook 15 (133W0EU)

- AMD Ryzen 7 3700U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 1TB
- AMD Radeon™ Graphics

34990.00 ден./€ 570.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G8 (27J87EA)

HP 250 G8 (27J87EA)

- Intel® Core™ i5-1035G1
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Windows 10 Professional

42490.00 ден./€ 692.58
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP EliteBook 850 G8 (358S2EA)

HP EliteBook 850 G8 (358S2EA)

дата на пристигање 20.05.2022

- Intel® Core™ i7-1165G7
- РАМ Меморија: 32GB
- Хард диск: 1TB NVMe SSD
- Windows 10 Professional 64-bit

99990.00 ден./€ 1629.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 450 G8 (2W1G9EA)

HP ProBook 450 G8 (2W1G9EA)

Дата на пристигање 10.04.2022

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Windows 10 Professional 64-bit

58990.00 ден./€ 961.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 455 G8 (3A5H4EA)

HP ProBook 455 G8 (3A5H4EA)

- AMD Ryzen 7 5800U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- AMD Radeon RX Vega 6

53990.00 ден./€ 880.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 450 G8 (32N93EA)

HP ProBook 450 G8 (32N93EA)

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

48990.00 ден./€ 798.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G8 (27J88EA)

HP 250 G8 (27J88EA)

- Intel® Core™ i3-1005G1
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Windows 10 Professional

34990.00 ден./€ 570.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN Laptop 15-en0011nia (40K87EA)

OMEN Laptop 15-en0011nia (40K87EA)

- AMD Ryzen™ 5 4600H
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- GeForce® GTX 1650 Ti

64990.00 ден./€ 1059.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.