Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP LaserJet MFP M433a - А3

22990.00 ден.
€ 374.74

Сериски број: 1VR14A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Мултифункциски уреди

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Принтер Скенер Копир Факс
ДА ДА ДА НЕ

 

 Спецификација
 Брзина на печатење макс. до 20/А4 стр/мин 
 Технологија на печатење Ласерски (ц/б)
 Број на бои 1 (black)
 Макс. резолуција на печатење до 600 х 600 dpi, best 1200x1200
 Предвиден број на стр. месечно 2.500 страни, макс 40.000 страни
 Меморија 128MB
 Процесор 600MHz
 Оперативни системи Windows OS compatible with In-Box Driver; Windows XP all 32/64-bit editions, Windows Vista all 32/64-bit editions, Windows 7 all 32/64-bit editions, Windows 8/8.1 all 32/64-bit editions ,Windows 10 all 32/64-bit editions
 Потрошен материјал HP CF256A Original (7.400 страни)
 Скенирање и копирање
 Брзина на копирање до 20 стр/мин ц/б
 Зголемување.намалување на копија 25% - 400%
 Резолуција на копирање/скенирање 600 х 600 dpi / 1200 х 1200
 Тип на скенер D-CIS
 Оптичка резолуција на скенирање до 1200 dpi ...24 bit
 Максимална големина на скен 297mm x 432mm
Информација за хартија
 Фиоки за хартија 1 х 250 листа, 1 x 100 листа
 Излезна фиока за хартија 1 х 250 листа
 Поддржани формати А3; A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс) не
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци Hi-Speed USB 2.0 port
 Опционални приклучоци /
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија 60- 163 gr/m2
 Димензии на производот 560 x 540 x 413 мм
 Тежина на производот 25 кг 
 Содржина на пакувањето: Принтер, 1х црн тонер стартен, drum unit , струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, Readiris PRO text recognition software, УСБ кабел

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro MFP M28a Pri...

5990.00 ден./€ 97.64
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Color Laser MFP 178nw

12490.00 ден./€ 203.59
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Color Laser MFP 179fnw

14490.00 ден./€ 236.19
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.