Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

LiteON - eBAU108 DVD-RW

Download Pdf
1490.00 ден.
€ 24.23

Сериски број: eBAU108

Количина: пар.

Бренд:

Категорија: Додатоци

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Супер тенок, ултра лесен и најпрактичен DVD снимач некогаш направен.
Поврзете го директно на вашиот лаптоп или ТВ уред само преку USB Кабел.

Специјалниот режим на работа дозволува Вашите дискови да ги читате како USB драјв.
Поврзете го ТВ уред, таблет или PC и други USB уреди


Тежина: 220 грама
Дебелина на уредот: 13,5 мм
Димензии: 136 х 140


 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Компатибилен адаптер Acer, A...

1000.00 ден./€ 16.26
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 15.6" Active Black Backpa...

999.00 ден./€ 16.24
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 39.62 cm (15.6") Signatur...

1699.00 ден./€ 27.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.