Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
HP ProBook 470 G4 (Y8B03EA)

HP ProBook 470 G4 (Y8B03EA)

- Intel® Core™ i7-7500U
- РАМ Меморија: 8 GB DDR3
- Хард диск: 256GB M.2 SSD
- GeForce® 930MX 2GB
- Windows 10 Professional 64-bit

56490.00 ден./€ 918.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G5 (W4Q08EA)

HP 250 G5 (W4Q08EA)

- Intel® Core™ i5-6200U
- AMD Radeon R5 M430
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB M.2 SSD

30990.00 ден./€ 503.9
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 450 G3 (W4P18EA)

HP ProBook 450 G3 (W4P18EA)

- Intel® Core™ i7-6500U
- AMD Radeon™ R7 M340
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 1TB

40990.00 ден./€ 666.5
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 12A Compatible Laser Toner Cartridge

HP 12A Compatible Laser Toner Cartridge

Компатибилен тонер 12А

- Боја: Црна
- Капацитет: ~2.000

699.00 ден./€ 11.37
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Probook 440 G4 (Y7Z81EA)

HP Probook 440 G4 (Y7Z81EA)

- Intel® Core™ i5-7200U
- Intel® HD Graphics 620
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 128GB SSD

31990.00 ден./€ 520.16
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP LaserJet Pro M203dw Printer

HP LaserJet Pro M203dw Printer

Ласерски принтер

Брзина на печатење: 28 стр/мин
Технологија: Ласерски (ц/б)
Резолуција: 1200 х 1200 dpi
Безжично поврзување, USB, Дуплекс

9290.00 ден./€ 151.06
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP LaserJet Pro MFP M130nw

HP LaserJet Pro MFP M130nw

Ласерски мултифункциски уред

Брзина на печатење: до 22 стр
Технологија: Ласерски (ц/б)
Резолуција: до 600 х 600 dpi
Мрежна карта и безжична поврзува

8490.00 ден./€ 138.05
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP LaserJet Pro MFP M130fw

HP LaserJet Pro MFP M130fw

Ласерски мултифункциски уред

Брзина на печатење: до 22 стр
Технологија: Ласерски (ц/б)
Резолуција: до 600 х 600 dpi
Факс и безжична поврзување

11490.00 ден./€ 186.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP (15.6

HP (15.6") Signature Backpack

HP Ранец за лаптоп до 15.6"

1790.00 ден./€ 29.11
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.