Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Нов
HP Z Display Z24i 24

HP Z Display Z24i 24

- Монитор Z24i (61 cm)
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.274 mm

17490.00 ден./€ 284.39
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP V213a 53cm (20.7

HP V213a 53cm (20.7")

- V213a 53 cm (20.7") LED
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.23mm

6990.00 ден./€ 113.66
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP EliteDisplay E271i 27

HP EliteDisplay E271i 27

- Е27 (27") IPS LED
- Резолуција 1920 x 1080

14690.00 ден./€ 238.86
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProDisplay P222va 21,5

HP ProDisplay P222va 21,5

- P222 (21.5") IPS LED
- Резолуција 1920 x 1080

7390.00 ден./€ 120.16
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProDisplay P240va  23.8

HP ProDisplay P240va 23.8

- Монитор P240va (60.45 cm)
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.274 mm

9990.00 ден./€ 162.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP V197 47 cm (18.5

HP V197 47 cm (18.5") Monitor

- V197 47cm (18.5") LED
- Резолуција 1366 x 768
- Пиксел: 0.3 mm

5490.00 ден./€ 89.27
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.