Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Нов
HP Color LaserJet Pro M454dn

HP Color LaserJet Pro M454dn

Колор ласерски принтер

Брзина на печатење: 28 стр/мин
Технологија: Ласерски (колор)
Резолуција: 600 х 600 dpi
Дуплекс, мрежна карта

18490.00 ден./€ 300.65
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Color LaserJet Pro M454dw

HP Color LaserJet Pro M454dw

Колор ласерски принтер

Брзина на печатење: 28 стр/мин
Технологија: Ласерски (колор)
Резолуција: 600 х 600 dpi
Дуплекс, мрежна карта, Wi-Fi

19490.00 ден./€ 316.91
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Color LaserJet Pro M254dw

HP Color LaserJet Pro M254dw

Ласерски колор принтер

Брзина на печатење: 21 стр/мин
Технологија: Ласерски (колор)
Резолуција: 600 х 600 dpi
Дуплекс, Wi-Fi, Мрежна карта

12490.00 ден./€ 203.09
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.