Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2 3 4
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

Нов
HP EliteBook 650 G10 (8X909ES)

HP EliteBook 650 G10 (8X909ES)

- Intel® Core™ i5-1335U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Intel® UHD Graphics

46990.00 ден./€ 765.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 455 G9 (5N4H0EA)

HP ProBook 455 G9 (5N4H0EA)

- AMD Ryzen 5 5625U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Windows 11 Professional

50990.00 ден./€ 831.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 450 G9 (6S6Y7EA)

HP ProBook 450 G9 (6S6Y7EA)

- Intel® Core™ i7-1260P
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB М.2 SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

51990.00 ден./€ 847.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN by HP 15-en0011nia (40K87EA)

OMEN by HP 15-en0011nia (40K87EA)

- AMD Ryzen™ 5 4600H
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- GeForce® GTX 1650Ti
- Windows 10 Home

54990.00 ден./€ 896.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 470 G10 (817B7EA)

HP ProBook 470 G10 (817B7EA)

- Intel® Core™ i7-1355U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- Windows 11 Professional

57990.00 ден./€ 945.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 450 G9 (6A1T9EA)

HP ProBook 450 G9 (6A1T9EA)

- Intel® Core™ i7-1255U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Windows 11 Professional

58990.00 ден./€ 961.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Envy x360 15-fh0006nn (91Y19EA)

HP Envy x360 15-fh0006nn (91Y19EA)

- AMD Ryzen™ 7 7730U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- Windows 11 Home 64-bit

67990.00 ден./€ 1108.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Envy x360 15-fh0005nn (91Y20EA)

HP Envy x360 15-fh0005nn (91Y20EA)

- AMD Ryzen™ 7 7730U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB
- Windows 11 Home 64-bit

69990.00 ден./€ 1140.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ENVY x360 15-ew0036nia (88X31EA)

HP ENVY x360 15-ew0036nia (88X31EA)

- Intel® Core™ i7-1260P
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- Windows 11 Home 64-bit

70990.00 ден./€ 1157.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.