Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Нов
HP Powerup Backpack

HP Powerup Backpack

HP ранец за лаптоп до 17.3" со вградена батерија

Полнење на батеријата на повеќето HP лаптопи и останати паметни телефони и таблети

9999.00 ден./€ 162.59
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SSD AData 256 GB Ultimate SU800

SSD AData 256 GB Ultimate SU800

Хард диск за лаптоп AData:
- SSD
- 256GB
- SATA 3
- 6.0 Gb/s
- 2,5"

7990.00 ден./€ 129.92
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SSD WD Blue PC 250GB

SSD WD Blue PC 250GB

Хард диск за лаптоп WD:
- SSD
- 250GB
- SATA 3
- 6.0 Gb/s
- 2,5"

7490.00 ден./€ 121.79
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SSD AData 128 GB XPG SP900

SSD AData 128 GB XPG SP900

Хард диск за лаптоп AData:
- SSD
- 128 GB
- SATA 3
- 6.0 Gb/s
- 2,5

5990.00 ден./€ 97.4
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP 39.62 cm (15.6

HP 39.62 cm (15.6") Taupe Women Premium Tote Milano

HP женска ташна за лаптоп до 15.6"

4499.00 ден./€ 73.15
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Western Digital 1TB - 10JPVX

Western Digital 1TB - 10JPVX

Хард диск за лаптоп WD:
- 1 TB
- SATA 2 - 8MB
- 5400 rpm, 6.0 Gb/s
- 2,5"

4490.00 ден./€ 73.01
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 2 year Post Warranty Standard

HP 2 year Post Warranty Standard

Дополнителна гаранција од 2 година за лаптоп за следниве модели...

3990.00 ден./€ 64.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Battery HP FP06 - ProBook 450 G0, G1, G2

Battery HP FP06 - ProBook 450 G0, G1, G2

Оргинална батерија за:

HP ProBook 450/470 G0, G1, G2

3990.00 ден./€ 64.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Battery HP Probook 4530s

Battery HP Probook 4530s

Оригинална батерија за:
HP ProBook 4330s Notebook PC
HP ProBook 4530s Notebook PC
HP ProBook 4535s Notebook PC
HP ProBook 4540s Notebook PC

3790.00 ден./€ 61.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.